احترام گذاشتن خودکشی دانشگاه مازندران

احترام گذاشتن: خودکشی دانشگاه مازندران اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علی دایی، از نحسی ۲۰۰۶ تا لایک‌های ۹۶

در جام جهانی‌ ۲۰۰۶ حضور علی دایی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران به علت حساسیت‌هایی که در آن تاریخ وجود داشت با مخالفت‌هایی همراه می‌شد و منتقدان گاهی وقت‌ها او ر

علی دایی، از نحسی ۲۰۰۶ تا لایک‌های ۹۶

علی دایی، از نحسی ۲۰۰۶ تا لایک های ۹۶

عبارات مهم : نیمکت

در جام جهانی ۲۰۰۶ حضور علی دایی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران به علت حساسیت هایی که در آن تاریخ وجود داشت با مخالفت هایی همراه می شد و منتقدان گاهی وقت ها او را نشانه می گرفتند. با این همه اقتدار دایی، سابقه او در بوندس لیگا، حضور همیشگی به موقعش در تمرینات و گل هایی که به ثمر می رساند، حکومت او را در تیم ملی تجدید می کرد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: دایی در سال هایی که در تیم ملی قدرت گرفت، به خاص بعد از ۱۹۹۸ فرانسه تا ۲۰۰۶ حاکم مطلق بود و همه مربیان داخلی و خارجی چه به اجبار، چه به اختیار با او همکاری می کنند ولی ۲۰۰۶ سال نحس دایی در فوتبال بود.

علی دایی، از نحسی ۲۰۰۶ تا لایک‌های ۹۶

وقایع جام جهانی آلمان و ایجاد چنددستگی در تیم ملی، دایی را در اقلیت قرار داده بود و او دیگر اتوریته سابق را نداشت. برانکو سرمربی وقت تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم وجاهت سابق را نداشت و کار آن قدر بیخ پیدا کرد که دایی در جام جهانی نیمکت نشین شد. اتفاقی بی سابقه در تمام سال هایی که دایی فوتبال بازی می کرد. او به ندرت طعم نیمکت نشینی را چشیده است…

اتفاقات تلخ در جام جهانی ۲۰۰۶ جهت دایی به شدت گران تمام شد. اینترنت در آن سرنوشت وسعت امروز را نداشت. گوشی ها هنوز هوشمند نشده بودند و اینترنت در کشور گسترش نیافته بود ولی شوخی های پیامکی در گوشی های همراه باعث شد تا دایی در اینترنت سال ۲۰۰۶، تحقیر شود.

آن روز هیچ کس تصور این محبوبیت امروزی را از دایی نداشت و خیلی ها با خود گفتند کار ستاره تمام هست. او دیگر حتی در آسمان فوتبال چشمک هم نمی زند.

در جام جهانی‌ ۲۰۰۶ حضور علی دایی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران به علت حساسیت‌هایی که در آن تاریخ وجود داشت با مخالفت‌هایی همراه می‌شد و منتقدان گاهی وقت‌ها او ر

دایی در سال هایی که قاعدتاً باید از فوتبال محو می شد ولی در عالم مربی گری دوباره مصر شد. او باز هم همان علی دایی زمین فوتبال شد که با سماجت تمرین می کرد و گل می زد.

در مربیگری قصد نداریم کارنامه علی دایی را مرور کنیم. طبعاً قهرمانی در جام حذفی پاسخگوی نیازها و بلندپروازی های دایی نیست. قهرمانی با سایپا هم کمی قدیمی است و شاید دایی دوست دارد در یک تاریخ جدیدتر و به روز تر با یک تیم که شاید نامش پرسپولیس باشد مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد ولی او امروز مرد اول اینترنت و حقیقی است.

آن هایی که دایی را در جام جهانی ۲۰۰۶ در پیامک های آن چنانی خجالت می دادند، حالا به علت استمرار در همراهی با مردم، کمک به زلزله زدگان و حضور به موقع در منطقه دایی را تحسین می کنند. دایی به اشخاص محبوب تبدیل شده است که لایک خورش ملس است و همه او را دوست دارند.

علی دایی، از نحسی ۲۰۰۶ تا لایک‌های ۹۶

دوست داشتن دایی دیگر کار راحت ای شده است ولی او جهت رسیدن به این نقطه و این درجه از محبوبیت خیلی تلاش کرد. اول از همه اینکه هر لحظه در کنار مردم باقی ماند . این بار صورت او را در ایستادن بالای سر کمک های مردمی در کرمانشاه دیدیم ؛ او آن جا هم مردم را فراموش نکرد…

واژه های کلیدی: نیمکت | فوتبال | اینترنت | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs